Ilustrācija var atšķirties
Ikra IAHS 20-1 (76120010-AZ0)
Ražotājs: Ikra
Ilustrācija var atšķirties
- Dzīvžoga šķēres
- Griešanas garums: 54 cm
- Nominālais spriegums: 20 V
- Darbības troksnis: 92 dB
- Naža ātrā apstāšanās: Jā
- Uzlādes kontroles indikators: Jā
- Akumulatora kapacitāte: 2 Ah
- Uzlādes laiks: 3 h
Cenas vēsture
1M 3M
Ikra IAHS 20-1 (76120010-AZ0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Ikra
Populāri produkti

Ikra IAHS 40-5425 (76181200)
no 109,00€

Makita DUH523RF
no 205,00€

Makita DUN461WZ
no 141,98€

Einhell GE-CH 18/60 Li (4326431)
no 141,76€

Makita DUN500WZ
no 335,25€

Einhell Arcurra (3410920)
no 76,20€

Einhell GC-HH 5056 (3403870)
no 89,55€

Metabo HS8755 (608755000)
no 266,98€

Einhell GC-EH 6055/1
no 64,75€

Einhell GE-CH 36/65 Li-Solo (3410960)
no 144,77€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora dzīvžoga šķēres 20V 2Ah Ikra Mogatec IAHS 20-1

167,00€
167,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
|---|---|
| Uzlādes laiks: | 3 h |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Griešanas garums: | 54 cm |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 20 V |
| Darbības troksnis: | 92 dB |
| Naža ātrā apstāšanās: | Jā |
|---|---|
| Uzlādes kontroles indikators: | Jā |
| Svars: | 2,50 kg |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Ikra IAHS 20-1 (76120010-AZ0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















