Ilustrācija var atšķirties
Ikra ICM 2/2037 (77010300-AZ0)
Ražotājs: Ikra
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs
- Pļaušanas sistēma: Aizmugurējā izmešana, Mulčēšana, Noķeršana
- Darba platums (griešanas platums): 37 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 250 m²
- Darba dziļuma iestatīšana: 25 mm - 75 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 6
- Akumulatora kapacitāte: 2 Ah
- Uzlādes laiks: 60 min
Cenas vēsture
1M 3M
Ikra ICM 2/2037 (77010300-AZ0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Ikra
Populāri produkti

Ikra IAM 40-4625 S (77003540)
no 607,00€

Einhell GE-CM 18/30 Li-Solo (3413157)
no 110,00€

Makita DLM432Z
no 242,96€

Makita DLM330Z
no 150,75€

Einhell GE-CM 36/43 Li M (3413246)
no 270,59€

Makita DLM481Z
no 516,97€

Einhell GE-CM 43 Li M Kit (3413130)
no 333,20€

Einhell GP-CM 36/450 (3413292)
no 365,00€

Makita DLM432PT2
no 396,15€

Einhell GE-CM 18/33 Li-Solo (3413266)
no 150,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora zāles pļāvējs 40V 2x 2.0Ah Ikra Mogatec ICM 2/2037

259,00€
259,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumuliatorinė stumiama vejapjovė 40V 2x 2.0Ah Ikra Mogatec ICM 2/2037 77010300 (4010951771580) ( JOINEDIT74139448 )

270,00€
270,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora stumjamais zāles pļāvējs 40V 2x 2.0Ah Ikra Mogatec ICM 2/2037

480,00€
480,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
|---|---|
| Uzlādes laiks: | 60 min |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Nominālais spriegums: | 40 V |
| Savākšanas maiss: | 40 l |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 96 dB |
| Aizmugurējā izmešana, Mulčēšana, Noķeršana |
| Darba platums (griešanas platums): | 37 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 25 mm - 75 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 6 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 250 m² |
Cenas vēsture
1M 3M
Ikra ICM 2/2037 (77010300-AZ0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















