Jura ENA 8 Full (EC)
Ražotājs: Jura
- Kafijas automāts
- Jauda: 1 450 W
- Tilpums litros: 1,1 l
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jura ENA 8 Full (EC)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jura
Populāri produkti

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Tchibo Esperto mini
no 215,10€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 294,75€

Philips Series 2300 EP2331/10
no 330,97€

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 607,75€

Krups EVIDENCE EA89
no 370,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 545,00€
20 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Coffee Machine Jura ENA 8 Nordic White (EC) | 15491 | 7610917154913 | AGDJUREXP0020

945,70€
945,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Coffee Machine Jura ENA 8 Metropolitan Black (EC) | 15493 | 7610917154937 | AGDJUREXP0019

945,70€
945,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Coffee Machine Jura ENA 8 Nordic White (EC) | 15491 | 7610917154913 | AGDJUREXP0020

946,10€
946,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Coffee Machine Jura ENA 8 Metropolitan Black (EC) | 15493 | 7610917154937 | AGDJUREXP0019

946,10€
946,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jura Coffee Machine Jura ENA 8 Metropolitan Black (EC) 15493

964,61€
964,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ekspres ciśnieniowy Jura ENA 8 Touch Full Metropolitan | 15493 | 7610917154937 | AGDJUREXP0019

971,35€
971,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ekspres ciśnieniowy Jura ENA 8 Full Nordic White (EC) | 15491 | 7610917154913 | AGDJUREXP0020

971,35€
971,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jura ENA8 Full Metropolitan Black kafijas automāts 15493

999,99€
999,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Coffee Machine Jura ENA 8 Metropolitan Black (EC) | 15493 | 7610917154937 | AGDJUREXP0019

1 013,68€
1 013,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Coffee Machine Jura ENA 8 Nordic White (EC) | 15491 | 7610917154913 | AGDJUREXP0020

1 013,68€
1 013,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Coffee Machine Jura ENA 8 Metropolitan Black (EC) 15493

1 027,78€
1 032,77€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Jura Coffee Machine Jura ENA 8 Nordic White (EC) 15491

1 043,42€
1 043,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jura ENA 8 Nordic White kafijas automāts, balts 15491

1 050,30€
1 050,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jura ENA8 Full Metropolitan Black (EC) Coffee Machine 15493

1 050,30€
1 050,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ekspres cinieniowy Jura ENA 8 Full Nordic White (EC) 15491

1 158,56€
1 158,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jura ENA8 Full Nordic White kafijas automāts 15491

1 199,99€
1 199,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ekspres cinieniowy Jura ENA 8 Touch Full Metropolitan 15493

1 220,60€
1 220,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jura Ena 8 Full Nordic

1 295,00€
1 295,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Coffee Machine Jura ENA 8 Nordic White (EC) 15491

1 366,65€
1 369,15€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Coffee Machine Jura ENA 8 Metropolitan Black (EC) 15493

1 366,65€
1 369,15€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Elektroniskā programmas vadība: | Jā |
|---|---|
| Programmējama izslēgšana: | Jā |
| Regulējams kafijas daudzums: | Jā |
| Regulējams ūdens daudzums: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izņemama brūvēšanas grupa: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Ātrtvaiks: | Jā |
| Papildu nodalījums 2. maltajai kafijas šķirnei: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Augstumā regulējama plaukta virsma: | Jā |
| Tases apgaismojums: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Izmēri: | P27,1 cm x A32,3 cm x D44,5 cm |
|---|---|
| Svars: | 9,4 kg |
| Tilpums litros: | 1,1 l |
|---|---|
| Ietilpība tasītēs: | 10 tasīte(s) |
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Iepriekšējas uzvārīšanas sistēma: | Jā |
| Aromātsistēma: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Temperatūra regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 125 g |
| Jauda: | 1 450 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jura ENA 8 Full (EC)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































