Jura J10
Ražotājs: Jura
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.450 W
- Tilpums litros: 2,10 l
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Jura J10
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jura
Populāri produkti

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Tchibo Esperto mini
no 215,10€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 297,60€

Philips Series 2300 EP2331/10
no 334,05€

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 641,76€

Krups EVIDENCE EA89
no 370,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 574,20€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
JURA J10 Fully-auto Espresso machine 1.9 L 15562

1 838,90€
1 838,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JURA J10 Fully-auto Espresso machine 1.9 L 062CCA5EF3623B571B08A3FB7C1BD87B518E0BC6

1 847,94€
1 847,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
|---|---|
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Izmēri: | P28,50 cm x A34,20 cm x D43,30 cm |
|---|
| Tilpums litros: | 2,10 l |
|---|---|
| Iepriekšējas uzvārīšanas sistēma: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Temperatūra regulējama: | Jā |
| Jauda: | 1.450 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Jura J10
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















