Kenwood JE 850
Ražotājs: Kenwood Ltd.
- Sulu spiede
- Jauda: 1.500 W
- Tilpums litros: 1,50 l
- Ātruma līmeņi: 2
- Pilēšanas apturēšana: Jā
- Automātiska izspiešana: Jā
- Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: Jā
- Tilpums (konteiners): 3.000 ml
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood JE 850
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kenwood Ltd.
Populāri produkti

Braun Multiquick 3 J300
no 107,50€

Panasonic MJ-L 501
no 160,00€

Ninja JC151EU
no 119,05€

Bosch MES4010
no 187,63€

Philips Viva Collection HR1889
no 146,30€

Hurom H400 sērija
no 568,00€

Braun Multiquick J500
no 96,00€

Severin ES 3566
no 33,80€

Philips Viva Collection HR1832
no 62,70€

ProfiCook PC-AE 1156
no 75,48€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
KENWOOD JE850 1500W 1.5L, XXL Stainless Steel JE850

294,60€
294,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Drošības aizvēršanas mehānisms: | Jā |
|---|
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
|---|---|
| Automātiska izspiešana: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Ātruma līmeņi: | 2 |
| Tilpums (konteiners): | 3.000 ml |
| Izmēri: | P210 mm x A400 mm x D360 mm |
|---|
| Tilpums litros: | 1,50 l |
|---|
| Materiāls: | Metāls |
|---|
| Jauda: | 1.500 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood JE 850
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti















