Ilustrācija var atšķirties
Krups Vertuo Next & Aeroccino XN911B
Ražotājs: Krups
Ilustrācija var atšķirties
- Kapsulu kafijas automāts
- Jauda: 1.500 W
- Tilpums litros: 1,10 l
- Displejs: Nē
- Iebūvēts piena putotājs: Nē
- Kafijas kapsulu skaits: 10
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- LED displejs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Krups Vertuo Next & Aeroccino XN911B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Krups
Populāri produkti

Krups Inissia
no 70,10€

Sage The Creatista Pro
no 763,45€

Delonghi Citiz EN167
no 102,90€

Bosch Tassimo Finesse
no 41,00€

Delonghi Essenza Mini EN85
no 71,00€

Illy E.S.E. Pad-kafijas automāts
no 130,00€

Delonghi Citiz & Milk EN 267
no 156,69€

Lavazza a Modo Mio Jolie Evo
no 54,90€

Delonghi Gran Lattissima EN640.W
no 272,96€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Krups Nespresso Vertuo Next & Aeroccino XN911B, capsule machine (light grey/black) XN911B

313,20€
313,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A31,40 cm x P14 cm x D42,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 4 kg |
| Jauda: | 1.500 W |
|---|---|
| Tilpums litros: | 1,10 l |
| Kafijas kapsulu skaits: | 10 |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Displejs: | Nē |
| LED displejs: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Krups Vertuo Next & Aeroccino XN911B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














