Ilustrācija var atšķirties
Kyocera Ecosys P8060cdn
Ražotājs: Kyocera
Ilustrācija var atšķirties
- Printeris
- Drukas tehnoloģija: Krāsu lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1.200 dpi x 1.200 dpi
- Drukas izšķirtspēja krāsa: 1.200 dpi x 1.200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 60 lpp/min, Krāsa 55 lpp/min
- Kopēšanas funkcija: Nē
- Skenēšanas funkcija: Nē
- Faksa funkcija: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kyocera Ecosys P8060cdn
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kyocera
Populāri produkti

Kyocera Ecosys MA2600cwfx
no 229,99€

Brother MFC-L3760CDW
no 379,83€

Brother MFC-L8390CDW
no 484,30€

Canon i-Sensys MF752Cdw II
no 375,20€

Brother DCP-L3560CDW
no 343,57€

Brother DCP-L3520CDWE
no 320,00€

Brother DCP-L3520CDW
no 366,35€

HP Color Laser MFP 179fwg (6HU09A)
no 294,42€

Brother MFC-L8690CDW
no 499,69€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kyocera ECOSYS P8060cdn - Drucker - Farbe - Duplex - Laser - A3 - 4800 x 1200 dpi - bis zu 60 Seiten/Min. (einfarbig)/ bis zu 55 Seiten/Min. (Farbe) - Kapazität: 1150 Blätter - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0-Host 1102RR3NL1

7 833,00€
7 837,99€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1.200 dpi x 1.200 dpi |
|---|---|
| Drukas izšķirtspēja krāsa: | 1.200 dpi x 1.200 dpi |
| Drukas ātrums: | m/b 60 lpp/min, Krāsa 55 lpp/min |
| Krāsu lāzers |
| Faksa funkcija: | Nē |
|---|
| Papīra padeve: | 150 lapa |
|---|---|
| Maks. papīra padeve: | 1.150 lapa |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 4.096 MB |
| Mediju formāti: | ASV-Likumīgs, DIN/ISO A3, DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6, DIN/ISO B5, DIN/ISO B6, US-Letter |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Printera valodas: | PCL5c (Printer Command Language), PCL6 Standarts (Printer Command Language), PDF 1.7, PostScript 3 |
| Īpašās funkcijas printeris: | Apple AirPrint |
| Saskarnes: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet (1000 Mbit), USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 55,50 dB |
| Izmēri: | P602 mm x A790 mm x D665 mm |
|---|---|
| Svars: | 89 kg |
| Kopēšanas funkcija: | Nē |
|---|
| Skenēšanas funkcija: | Nē |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kyocera Ecosys P8060cdn
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















