Ilustrācija var atšķirties
LG 43" UHD AI UA75 4K Smart TV 2025 43UA75003LA
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 108 cm (43")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
LG 43" UHD AI UA75 4K Smart TV 2025 43UA75003LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 530,00€

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
LG LED LCD TV 43" Smart TV 43UA75003LA.AEU

217,70€
217,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG UHD AI UA75, 43'', 4K UHD, LED LCD Televizors 43UA75003LA.AEU

239,60€
239,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UA75003LA 43inch 4K UA75 TV ( 43UA75003LA 15412580 43UA75003LA.AEU ) LED Televizors

240,00€
240,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UA75003LA televizors

250,11€
250,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|43UA75003LA 43UA75003LA

253,13€
253,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UA75003LA 43inch 4K UA75 TV

257,54€
257,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UA75003LA

289,99€
289,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43" 4K AI Smart TV 43UA75003LA
43" 4K AI Smart TV 43UA75003LA

295,20€
295,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG UHD AI 43UA75003LA televizors 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

298,17€
298,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UA75003LA UHD WiFi 2025 / 2291841

300,00€
300,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UA75003LA 43inch 4K UA75 TV

314,31€
316,81€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Televizors LG 43UA75003LA, 43 ", UHD

334,79€
336,69€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
LG UHD AI 43UA75003LA TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
354,89€
359,88€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Televizors LG 43UA75003LA LED 43'' 4K Ultra HD WebOS 25 | 43UA75003LA | 8806096352793

359,90€
359,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 108 cm (43") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2 228 820 |
|---|---|
| MPN: | 43UA75003LA |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 54 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 74 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 43" UHD AI UA75 4K Smart TV 2025 43UA75003LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































