Ilustrācija var atšķirties
LG 43\" NanoCell AI NANO80 4K Smart TV 2025 43NANO80A3B
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 108 cm (43")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
LG 43\" NanoCell AI NANO80 4K Smart TV 2025 43NANO80A3B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 530,00€

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€
18 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
TV Set LG 43 " 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 LED 43NANO80A3B

241,98€
241,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|43NANO80A3B|43NANO80A3B

249,16€
249,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|43NANO80A3B

249,48€
256,48€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Televizors LG 43" 4K Ultra HD 3840 x 2160 pikseļi Plakans 16:9 LED 43NANO80A3B | 43NANO80A3B | 8806096362242

251,30€
251,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG TV Set|LG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|43NANO80A3B

251,56€
251,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|43NANO80A3B

251,85€
251,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set LG 43NANO80A3B 43" 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 LED 43NANO80A3B

255,30€
255,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV SET LCD 43" 4K/43NANO80A3B LG

259,01€
259,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 43NANO80A3B 43"(109cm) NanoCell 4K UHD (3840x2160) Melns

260,98€
260,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|43NANO80A3B 43NANO80A3B

265,96€
265,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG NanoCell 43NANO80A3B TV 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 43NANO80A3B.AEU

269,08€
269,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|43 |4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|43NANO80A3B

276,97€
281,96€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
TV Set|LG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|43NANO80A3B

280,20€
282,70€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
LG NanoCell 43NANO80A3B TV 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 60AB702837DFD2854C84FA39BCB60D1FD0B1F1FD

288,71€
288,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG NanoCell 43NANO80A3B televizors 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

296,10€
296,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43NANO80A3B

298,00€
298,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV SET LCD 43" 4K/43NANO80A3B LG 8806096362242 (8806096362242) ( JOINEDIT89412484 )

310,00€
310,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG televizors 43NANO80A3B 43" 4K Ultra HD, 3840 x 2160, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, Wi-Fi, Ethernet LAN, Bluetooth 5.1, Smart TV (43NANO80A3B)

344,40€
344,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 108 cm (43") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2226959 |
|---|---|
| MPN: | 43NANO80A3B |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 54 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 83 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 43\" NanoCell AI NANO80 4K Smart TV 2025 43NANO80A3B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti









































