Ilustrācija var atšķirties
LG 43" UHD TV Signage 43UN640S0LD
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- UHD-TV
- Ekrāna diagonāle: 108 cm (43")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 43" UHD TV Signage 43UN640S0LD
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 507,05€

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€
16 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG 43UN640S0LD monitors 43UN640S0LD

439,99€
439,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UN640S0LD 43“ 3840x2160/300cd/m2/ HDMI RF | LG 43UN640S0LD.AEU

533,20€
540,20€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
LG 43UN640S0LD 43“ 3840x2160/300cd/m2/ HDMI RF | LG | 43UN640S0LD.AEU | 8806084505811

534,35€
534,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UN640S0LD 43" UHD IPS 300 NITS 16/7 DVB-T2/S2/C WIFI ( 43UN640S0LD 43UN640S/43UN640S0LD 43UN640S0LD.AEU ) LED Televizors

545,00€
545,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UT782H9ZA 43" 3840x2160/300cd/m2/ HDMI RF LG ( 43UN640S0LD.AEU ) publiskie komerciālie info ekrāni

550,00€
550,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UN640S0LD 43" 3840x2160 / 300cd / m2 / HDMI RF | LG

554,32€
554,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UN640S0LD 43“ 3840x2160/300cd/m2/ HDMI RF | LG 414117

567,13€
567,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
IPS DISPLAY LCD 43"/43UN640S0LD LG 43UN640S0LD

572,30€
572,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UN640S Digital signage flat panel 109.2 cm (43) LCD Wi-Fi 300 cd/m² 4K Ultra HD Blue WebOS 43UN640S0LD.AEU

573,16€
578,15€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG Telewizor LG 43UN640S0LD LCD 43'' 4K Ultra HD WebOS 22 43UN640S/43UN640S0LD

574,75€
574,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UN640S Digital signage flat panel 109.2 cm (43") LCD Wi-Fi 300 cd/m² 4K Ultra HD Blue Web OS 43UN640S0LD.AEU

586,37€
586,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Monitors 43UN640S/300 16/7 43UN640S0LD

587,54€
587,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UN640S0LD.AEU

624,36€
624,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UN640S0LD 43“ 3840x2160/300cd/m2/ HDMI RF | LG 43UN640S0LD.AEU

642,03€
644,53€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Telewizor LG 43UN640S0LD LCD 43'' 4K Ultra HD WebOS 22 43UN640S/43UN640S0LD

642,96€
642,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 43UN640S0LD LCD 43'' 4K Ultra HD WebOS 22 | 43UN640S/43UN640S0LD | 8806084505811

645,30€
645,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 108 cm (43") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Gaismas intensitāte (Spilgtums): | 300 cd/m² |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 1599554 |
|---|---|
| MPN: | 43UN640S0LD |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 54 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 74 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), Austiņas (3,5 mm), CI Plus, HDMI ieeja, RS232C Din 8 Pin, S/PDIF optiskā, USB 2.0, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Izmēri: | P96,70 cm x A56,34 cm x D5,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P96,70 cm x A62,20 cm x D21,60 cm |
| Svars: | 8,80 kg |
| Svars ar statīvu: | 8,90 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 43" UHD TV Signage 43UN640S0LD
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







































