Ilustrācija var atšķirties
LG 50" 4K NanoCell Viedtelevizors NANO81 50NANO81T3A
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 126 cm (50)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 70 kWh/1000h
- HDR enerģijas patēriņš: 109 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 50" 4K NanoCell Viedtelevizors NANO81 50NANO81T3A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 507,05€

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG 50" NanoCell 4K Smart TV 2024 50NANO81T3A Melns
50" NanoCell 4K Smart TV 2024 50NANO81T3A Melns

399,00€
399,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna diagonāle: | 126 cm (50) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 1892620 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 70 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 109 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
| 50NANO81T3A |
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 50" 4K NanoCell Viedtelevizors NANO81 50NANO81T3A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























