Ilustrācija var atšķirties
Samsung 98" Crystal UHD 4K DU9079 Tizen OS Smart TV (2024) GU98DU9079U
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- UHD-TV
- Ekrāna diagonāle: 247 cm (98")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 98" Crystal UHD 4K DU9079 Tizen OS Smart TV (2024) GU98DU9079U
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 507,05€

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 299,00€

Sony Bravia KD-55X85L
no 940,24€

Hisense 65E6NT
no 429,64€

LG 43" UHD UR78 43UR78006LK
no 271,47€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung GU98DU9079 98" Crystal UHD LED 4K Smart TV ( GU98DU9079UXZG )

1 530,00€
1 530,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor Samsung SAMSUNG GU-98DU9079, LED TV - 98 - black/graphite, UltraHD/4K, WLAN, Bluetooth, HDR10+, 120Hz panel GU98DU9079UXZG

1 729,20€
1 729,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
247,7cm/98 (3840x2160) Samsung GU98DU9079UXZG 16:9 Crystal UHD 100Hz HDMI USB WLAN Bluetooth HDR10+ Speaker Black

2 076,11€
2 081,10€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Telewizor Samsung SAMSUNG GU-98DU9079, LED TV - 98 - black/graphite, UltraHD/4K, WLAN, Bluetooth, HDR10+, 120Hz panel GU98DU9079UXZG

2 196,62€
2 196,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 247 cm (98") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+ |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 1875271 |
|---|---|
| MPN: | GU98DU9079U |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 178 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 498 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P218,10 cm x A124,40 cm x D6,40 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P218,10 cm x A129,80 cm x D40,20 cm |
| Svars: | 51,80 kg |
| Svars ar statīvu: | 53,40 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 98" Crystal UHD 4K DU9079 Tizen OS Smart TV (2024) GU98DU9079U
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung A 43Samsung A 58Samsung A 60Samsung A13 MaciņšSamsung A15 128GbSamsung A19Samsung A24Samsung A5 VāciņiSamsung AU7172Samsung DDR5 5600Samsung TV UHDSamsung TV 98Samsung 55 UHD LED Smart TVSamsung 43 Smart TV 4KSamsung 65" 4K Smart TVSamsung 50" 4K Smart TVSamsung TV 55 UHDSamsung Crystal TV 55Samsung UHDSamsung QLED 65 4K Smart TV






















