Ilustrācija var atšķirties
LG 50" 4K Smart UHD TV UR78 50UR78003LK
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- UHD-TV
- Ekrāna diagonāle: 126 cm (50)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 50" 4K Smart UHD TV UR78 50UR78003LK
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 323,10€

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

Reflexion LDDX24IBT
no 378,64€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tērzētājs - LG - 50UR78003LK.AEU - 50' - 4K Ultra HD - Gudrā TV HDR10

364,00€
364,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 50UR78003LK TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black

419,46€
424,45€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG 50" LED 4K Smart TV 50UR78006LK
50" LED 4K Smart TV 50UR78006LK

429,00€
429,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 126 cm (50) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 1432252 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 65 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 99 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB 2.0, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P112,10 cm x A65,10 cm x D5,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P112,10 cm x A71,60 cm x D23 cm |
| Svars: | 11,70 kg |
| Svars ar statīvu: | 11,80 kg |
| 50UR78003LK |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 50" 4K Smart UHD TV UR78 50UR78003LK
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























