Ilustrācija var atšķirties
LG 55" NanoCell AI NANO81 4K Smart TV 2025 55NANO81A3A
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 138,80 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
LG 55" NanoCell AI NANO81 4K Smart TV 2025 55NANO81A3A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 507,05€

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€
22 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG LED LCD TV 55" Smart TV 55NANO81A3A.AEU

303,07€
303,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55NANO81A3A | 55 | Smart TV | webOS 25 | UHD

332,44€
332,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55NANO81A3A ,55" NanoCell 4K WiFi 2025 / 2291837

335,00€
335,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55NANO81A3A 55inch 4K NanoCell TV ( 55NANO81A3A 15352675 251090631 55NANO81A3A.AEU 8806096367070 ) LED Televizors

335,00€
335,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55NANO81A3A | 55 | Smart TV | webOS 25 | UHD

340,03€
347,03€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
LG 55NANO81A3A 55inch 4K NanoCell TV

344,33€
344,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55NANO81A3A 55 Smart TV webOS 25 UHD 55NANO81A3A

347,60€
347,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55NANO81A3A | 55 | Gudrā TV | webOS 25 | UHD

353,60€
353,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55NANO81A3A | 55 | Smart TV | webOS 25 | UHD

355,48€
355,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55NANO81A3A | 55 | Smart TV | webOS 25 | UHD 473822

358,77€
358,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55NANO81A3A televizors

359,47€
359,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|55"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|55NANO81A3A 55NANO81A3A

368,32€
368,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG NanoCell AI 55NANO81A3A TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 55NANO81A3A.AEU

374,19€
374,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG NanoCell AI 55NANO81A3A televizors 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

375,25€
375,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55NANO81A3A | 55 | Smart TV | webOS 25 | UHD | DAMAGED PACKAGING 55NANO81A3ASO

377,47€
382,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG NanoCell AI 55NANO81A3A TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black B6970C74A5A5AD881ED2A6E1E0AE25713E814CB8

378,63€
378,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG NanoCell AI 55NANO81A3A TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
394,48€
399,47€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG 55NANO81A3A 55inch 4K NanoCell TV

417,64€
420,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
LG 55" 4K NanoCell AI Smart TV 55NANO81A3A
55" 4K NanoCell AI Smart TV 55NANO81A3A

421,20€
421,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55NANO81A3A

422,39€
422,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG NanoCell AI 55NANO81A3A, 55 ", 4K UHD

422,45€
424,35€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Telewizor LG 55NANO81A3A NanoCell 55'' 4K Ultra HD WebOS 25 | 55NANO81A3A | 8806096367070

426,95€
426,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138,80 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2229709 |
|---|---|
| MPN: | 55NANO81A3A |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 81 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 121 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 55" NanoCell AI NANO81 4K Smart TV 2025 55NANO81A3A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











































