Ilustrācija var atšķirties
LG 50" 4K UHD AI Smart TV UA73 50UA73006LA
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- LED TV
- Ekrāna diagonāle: 126 cm (50")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 50" 4K UHD AI Smart TV UA73 50UA73006LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 530,00€

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 260,04€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
LG UHD AI 50UA73006LA 127 cm (50quot;) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 8806096340196 ( 50UA73006LA.AEUQ ) LED Televizors

330,00€
330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Electronics LG UHD AI (2025) 50UA73006LA 50 4K UHD (2160p) Sort 50UA73006LA.AEUQ

397,31€
402,30€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 126 cm (50") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2230378 |
|---|---|
| MPN: | 50UA73006LA |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 71 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 95 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, Chromecast, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P111,10 cm x A64,10 cm x D5,90 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P111,10 cm x A70,80 cm x D29,20 cm |
| Svars: | 8,90 kg |
| Svars ar statīvu: | 9,10 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 50" 4K UHD AI Smart TV UA73 50UA73006LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























