Ilustrācija var atšķirties
LG 50" QNED evo AI QNED8E Mini LED 4K Smart TV 2026 50QNED8EB3F
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 126 cm (50")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M
LG 50" QNED evo AI QNED8E Mini LED 4K Smart TV 2026 50QNED8EB3F
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG 50QNED8EB3F.AEU 50QNED8EB3F.AEU (8806096728062) ( JOINEDIT88464565 ) LED Televizors

540,00€
540,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 50QNED8EB3F.AEU 50QNED8EB3F.AEU

581,63€
581,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor LG 50QNED8EB3F.AEU | 50QNED8EB3F.AEU | 8806096728062

652,10€
652,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 50QNED8EB3F.AEU | 50QNED8EB3F.AEU | 8806096728062

693,50€
693,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 50QNED8EB3F.AEU | 50QNED8EB3F.AEU | 8806096728062

716,95€
716,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 126 cm (50") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2 581 698 |
|---|---|
| MPN: | 50QNED8EB3F |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 71 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 104 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, Chromecast, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P112,2 cm x A65,4 cm x D6,8 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P112,2 cm x A71 cm x D23,5 cm |
| Svars: | 9,8 kg |
| Svars ar statīvu: | 9,9 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M
LG 50" QNED evo AI QNED8E Mini LED 4K Smart TV 2026 50QNED8EB3F
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

































