Ilustrācija var atšķirties
LG 55\" QNED AI QNED70 4K Smart TV 2025 55QNED70A6A
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 138,8 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M
LG 55\" QNED AI QNED70 4K Smart TV 2025 55QNED70A6A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG QNED AI 55QNED70A6A 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black | 55QNED70A6A.API | 8806096456811 | TVALG-LCD0746

360,20€
360,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED AI 55QNED70A6A 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 55QNED70A6A.API

362,67€
362,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED AI 55QNED70A6A 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 55QNED70A6A.AEU

371,14€
371,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED AI 55QNED70A6A 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 55QNED70A6A.AEU

384,06€
389,05€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG QNED AI 55QNED70A6A 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black CDAD0B16296DBAAC51A3A894A25ECE7408023D23

401,99€
401,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED AI 55QNED70A6A 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 7E8144146D0A17EC1B6E492E9AF793656A473F8D

404,58€
404,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED AI 55QNED70A6A 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 55QNED70A6A.AEU

410,80€
410,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55QNED70A6A televizors

419,99€
419,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor LG 55QNED70A6A QNED 55'' 4K Ultra HD WebOS 25 | 55QNED70A6A.AEU | 8806096456804 | TVALG-LCD0727

421,15€
421,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 55" 4K Ultra HD 3840 x 2160 pikseļi Plakans 16:9 QNED 55QNED70A6A | 55QNED70A6A.API | 8806096456811 | TVALG-LCD0746

423,55€
423,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED AI 55QNED70A6A 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 55QNED70A6A.API

425,09€
430,08€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG 55QNED70A6A

448,20€
448,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
LG QNED AI 55 inch QNED70 4K Smart TV 2025 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns 55QNED70A6A

457,26€
457,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor LG 55QNED70A6A QNED 55'' 4K Ultra HD WebOS 25 55QNED70A6A.AEU

541,63€
541,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138,8 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2 234 443 |
|---|---|
| MPN: | 55QNED70A6A |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 84 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 105 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 55\" QNED AI QNED70 4K Smart TV 2025 55QNED70A6A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




































