Ilustrācija var atšķirties
LG 55\" OLED AI B5 4K Smart TV 2025 OLED55B53LA
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 138,8 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 77 kWh/1000h
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 48\" OLED AI B5 4K OLED48B59LA
no 760,00€

Philips 55" OLED 4K Ambilight TV 55OLED810/12
no 1 033,95€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Televizors oled55b53la.aeu lg

967,66€
969,56€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138,8 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2 213 068 |
|---|---|
| MPN: | OLED55B53LA |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 77 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 135 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Populāri produkti




























