Ilustrācija var atšķirties
LG 55" OLED evo AI G5 4K Smart TV 2025 OLED55G51LW
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 138,8 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 64 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M
LG 55" OLED evo AI G5 4K Smart TV 2025 OLED55G51LW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 48\" OLED AI B5 4K OLED48B59LA
no 795,00€

Philips 55" OLED 4K Ambilight TV 55OLED810/12
no 1 037,55€
31 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vairāk piedāvājumu
LG OLED evo AI OLED55G51LW TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black A784FE740BE8FA8CD9E7FDA923FD8CE1F6712286

1 267,79€
1 267,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138,8 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2 244 675 |
|---|---|
| MPN: | OLED55G51LW |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 64 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 171 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 55" OLED evo AI G5 4K Smart TV 2025 OLED55G51LW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























