Ilustrācija var atšķirties
LG 55\" UHD AI UA75 4K Smart TV 2025 55UA75003LA
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 138,8 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
LG 55\" UHD AI UA75 4K Smart TV 2025 55UA75003LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 507,05€

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG 55UA75003LA

309,00€
309,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55UA75003LA televizors

320,65€
320,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55UA75003LA 55inch 4K UA75 TV ( 55UA75003LA 15438167 55UA75003LA.AEU 903022449 ) LED Televizors

325,00€
325,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55UA75003LA 55inch 4K UA75 TV

334,37€
334,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55" 4K AI Smart TV 55UA75003LA
55" 4K AI Smart TV 55UA75003LA

339,00€
339,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55UA75003LA 55" UHD LED Smart TV Televizors 55UA75003LA.AEU

352,80€
352,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55UA75003LA,55" UHD WiFi 2025 / 2291857

362,00€
362,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|55"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|55UA75003LA 55UA75003LA

368,32€
368,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG UHD AI 55UA75003LA televizors 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

370,33€
370,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 55UA75003LA, 55 ", UHD

398,11€
400,01€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
LG 55UA75003LA 55inch 4K UA75 TV

405,83€
408,33€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Televizors LG 55UA75003LA LED 55'' 4K Ultra HD WebOS 25 | 55UA75003LA | 8806096353172

433,50€
433,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG UHD AI 55UA75003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 55UA75003LA.AEU

491,82€
496,81€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138,8 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2 230 292 |
|---|---|
| MPN: | 55UA75003LA |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 84 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 105 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 55\" UHD AI UA75 4K Smart TV 2025 55UA75003LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































