Ilustrācija var atšķirties
LG 65" OLED evo AI G5 4K Smart TV OLED65G57LW
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- OLED TV
- Ekrāna diagonāle: 164 cm (65")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 60 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 65" OLED evo AI G5 4K Smart TV OLED65G57LW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 55" OLED AI B5 4K OLED55B59LA
no 920,00€

LG 65" OLED evo AI C5 4K Smart TV OLED65C58LA
no 1 620,00€

LG 65" OLED B4 4K Smart TV OLED65B42LA
no 1 499,00€

LG 65" OLED AI B5 4K OLED65B59LA
no 1 265,00€

Philips 55" OLED 4K Ambilight TV 55OLED810/12
no 1 037,20€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG Electronics OLED65G57LW evo TV (163.9 cm (65 Zoll), silber/Black, UltraHD/4K, Triple Tuner, HDR, 120Hz Panel) | OLED65G57LW.AEUD | 8806096470879

2 029,20€
2 029,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED65G57LW 165cm 65" 4K OLED Smart TV OLED65G57LW.AEUD (8806096470879) ( JOINEDIT80443909 )

2 065,00€
2 065,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Electronics LG OLED65G57LW evo TV OLED TV 163.9 cm (65 inch) silver/black UltraHD/4K Triple Tuner HDR 120Hz Panel OLED65G57LW.AEUD (8806096470879) ( JOINEDIT87350774 ) LED Televizors

2 080,00€
2 080,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED65G57LW evo TV, OLED-Fernseher 163.9 cm (65 Zoll), silber/schwarz, UltraHD/4K, Triple Tuner, HDR, 120Hz Panel OLED65G57LW.AEUD

2 209,47€
2 214,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG OLED65G57LW evo TV, OLED TV 163.9 cm (65 inch), silver/black, UltraHD/4K, Triple Tuner, HDR, 120Hz Panel OLED65G57LW.AEUD

2 391,20€
2 391,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 164 cm (65") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | Dolby Vision, Dolby Vision IQ, HDR, HDR10, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Reakcijas laiks: | 0,10 ms |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 60 W |
| EPREL: | 2244910 |
|---|---|
| MPN: | OLED65G57LW |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 85 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 222 kWh/1000h |
| Automātiskā formāta atpazīšana: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, Chromecast, CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P144,10 cm x A82,60 cm x D2,40 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P144,10 cm x A91 cm x D26,30 cm |
| Svars: | 22 kg |
| Svars ar statīvu: | 26,60 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 65" OLED evo AI G5 4K Smart TV OLED65G57LW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























