Ilustrācija var atšķirties
LG 77" OLED evo AI G5 4K Smart TV 2025 OLED77G51LW
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 194,7 cm (77")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 60 W
- WiFi iespējots: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 101 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M
LG 77" OLED evo AI G5 4K Smart TV 2025 OLED77G51LW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 48\" OLED AI B5 4K OLED48B59LA
no 795,00€

Philips 55" OLED 4K Ambilight TV 55OLED810/12
no 1 035,00€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG OLED77G51LW 77" OLED evo AI G5 4K Televizors OLED77G51LW.AEU

2 428,70€
2 428,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED77G51LW televizors

2 436,94€
2 436,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED77G51LW 77inch 4K 120Hz 4xHDMI ( OLED77G51LW 251090574 OLED77G51LW.AEU ) LED Televizors

2 445,00€
2 445,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED Televizorius LG OLED77G51LW 8806096408933

2 523,76€
2 523,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG OLED77G51LW 77"(195cm) OLED evo 4K UHD (3840x2160) Melns

2 545,99€
2 545,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED evo AI OLED77G51LW televizors 195,6 cm (77") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

2 553,47€
2 553,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|77"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED77G51LW OLED77G51LW

2 563,63€
2 563,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED77G51LW, 77 ″, 4K OLED 2025 / 300666

2 740,00€
2 740,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED evo AI OLED77G51LW TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black

2 835,91€
2 840,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG OLED77G51LW 77inch 4K 120Hz 4xHDMI

2 900,61€
2 903,11€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
LG 77" 4K OLED Smart TV OLED77G51LW
77" 4K OLED Smart TV OLED77G51LW

3 024,00€
3 024,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED77G51LW

3 299,00€
3 299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 194,7 cm (77") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 60 W |
|---|
| EPREL: | 2 244 914 |
|---|---|
| MPN: | OLED77G51LW |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 101 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 299 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 77" OLED evo AI G5 4K Smart TV 2025 OLED77G51LW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































