Ilustrācija var atšķirties
LG 65" QNED AI QNED84 4K Smart TV 2025 65QNED84A3C
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 163,90 cm (65")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M
LG 65" QNED AI QNED84 4K Smart TV 2025 65QNED84A3C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TV Set LG 65" 4K/Smart 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth webOS 65QNED84A3C

507,17€
507,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|65QNED84A3C

515,08€
515,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor LG 65QNED84A3C QNED 65'' 4K Ultra HD WebOS 25 | 65QNED84A3C | 8806096418994

518,70€
518,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|65QNED84A3C|65QNED84A3C

522,24€
522,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|65QNED84A3C

522,90€
529,90€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
LG TV Set|LG|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|65QNED84A3C

527,26€
527,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG65"4K/Smart3840x2160Wireless LANBluetoothwebOS65QNED84A3C ( 65QNED84A3C 15438168 65QNED84A3C.AEU ) LED Televizors

530,00€
530,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set LG 65" 4K/Smart 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth webOS 65QNED84A3C 65QNED84A3C

536,00€
536,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|65QNED84A3C 65QNED84A3C

543,35€
543,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 65QNED84A3C televizors

549,99€
549,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Electronics LG 65" QNED 84 - 4K TV (2025) 65QNED84A3C.AEU (8806096418994) ( JOINEDIT89781278 ) LED Televizors

570,00€
570,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|65QNED84A3C

583,96€
586,46€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
LG televizors 65QNED84A3C 65" 4K Ultra HD, QNED, 3840 x 2160, DVB-C, DVB-S, DVB-T, Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth 5.0, Smart TV (65QNED84A3C)

684,18€
684,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 65QNED84A3C, 65 ", 4K QNED

689,13€
691,03€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
LG Telewizor LG 65QNED84A3C QNED 65'' 4K Ultra HD WebOS 25

700,23€
700,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 163,90 cm (65") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2229723 |
|---|---|
| MPN: | 65QNED84A3C |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 85 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 140 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 65" QNED AI QNED84 4K Smart TV 2025 65QNED84A3C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










































