Ilustrācija var atšķirties
LG 65" QNED evo AI QNED85 4K Smart TV 2025 65QNED85A3C
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 163,90 cm (65")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M
LG 65" QNED evo AI QNED85 4K Smart TV 2025 65QNED85A3C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€
20 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD

571,85€
571,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 4K QNED MiniLED TV 65QNED85A3C 65 Smart TV webOS 25 4K UHD 65QNED85A3C

578,10€
578,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 65QNED85A3C, 65" QNED WiFi 2025 / 2291886

580,00€
580,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 65QNED85A3C 65inch 4K QNED TV ( 65QNED85A3C 251090593 LG65QNED85A3C ) LED Televizors

580,00€
580,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD

584,90€
591,90€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
LG 65QNED85A3C

585,00€
585,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD

596,00€
596,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Gudrā TV | webOS 25 | 4K UHD

602,49€
602,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD

611,48€
611,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 65QNED85A3C 65"(165cm) QNED MiniLED 4K UHD (3840x2160) Melns

611,98€
611,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 65QNED85A3C televizors

614,99€
614,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD 473814

617,14€
617,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|65QNED85A3C 65QNED85A3C

620,25€
620,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SALE OUT. LG 65QNED85A3C 65" (165 cm) 4K Smart TV | SALE OUT. LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD | DAMAGED PACKAGING 65QNED85A3CSO

633,80€
633,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED AI 65QNED85A3C televizors 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

675,69€
675,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED AI 65QNED85A3C TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 65QNED85A3C.AEU

677,45€
682,44€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SALE OUT. LG 65QNED85A3C 65" (165 cm) 4K Smart TV | LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD | DAMAGED PACKAGING 65QNED85A3CSO

684,50€
689,49€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG 65" 4K QNED85 evo AI MiniLED 2025 65QNED85A3C
65" 4K QNED85 evo AI MiniLED 2025 65QNED85A3C

709,20€
709,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 65" QNED evo AI QNED85 MiniLED Smart TV (2025) | 65QNED85A3C

711,70€
711,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 65QNED85A3C 65inch 4K QNED TV

715,84€
718,34€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 163,90 cm (65") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2221817 |
|---|---|
| MPN: | 65QNED85A3C |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 85 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 144 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 65" QNED evo AI QNED85 4K Smart TV 2025 65QNED85A3C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














































