Ilustrācija var atšķirties
LG 65" QNED evo AI QNED86 MiniLED 4K Smart TV 2025 65QNED86A3A
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 163,9 cm (65")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M
LG 65" QNED evo AI QNED86 MiniLED 4K Smart TV 2025 65QNED86A3A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG QNED AI 65QNED86A3A televizors 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

668,85€
668,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|65 |4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|QNED|65QNED86A3A

679,54€
684,53€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
TV Set|LG|65 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|QNED|65QNED86A3A 65QNED86A3A

781,30€
781,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 65" 4K Ultra HD 3840 x 2160 pikseļi Plakans 16:9 QNED 65QNED86A3A | 65QNED86A3A | 8806096309766 | TV-LCD-LG-0663

782,80€
782,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|65 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|QNED|65QNED86A3A | 65QNED86A3A | 8806096309766

811,75€
811,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set LG 65QNED86A3A 65" 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 QNED 65QNED86A3A

836,00€
836,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 163,9 cm (65") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2 221 839 |
|---|---|
| MPN: | 65QNED86A3A |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 85 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 144 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 65" QNED evo AI QNED86 MiniLED 4K Smart TV 2025 65QNED86A3A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


































