Lenovo V15 G4 AMN (82YU0044GE)
Ražotājs: Lenovo
- Procesora modelis: AMD Athlon
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 39,60 cm (15,60)
- Cietā diska ietilpība: 256 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Operētājsistēma: Bez operētājsistēmas
- Svars: 1,65 kg
- Procesora modeļa numurs: 7120U
Cenas vēsture
1M 3M
Lenovo V15 G4 AMN (82YU0044GE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lenovo
Populāri produkti

Lenovo ThinkPad E16 G3 (21ST0046GE)
no 1 017,85€

HP EliteBook 6 G1a 14 (AD3J2ET)
no 1 264,64€

Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R0D6 (NH.QYSEG.001)
no 1 250,00€

Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R8JV (NH.QYSEG.002)
no 1 351,15€

ASUS ROG Zephyrus G16 (2025) GA605KM-QR003W
no 2 394,70€

HP ZBook Ultra G1a (B72TBET)
no 6 511,50€

HP OMEN 16-ap0493ng (BZ8K7EA)
no 1 731,97€

HP ProBook 4 G1a (C07P1ES)
no 805,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Lenovo V15 G4 AMN 82YU AMD Athlon Silver 7120U / 2.4 GHz - Radeon 610M - 8 GB RAM - 256 GB SSD TLC - 39.6 cm (15.6) ( 82YU0044GE ) Portatīvais dators

375,00€
375,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lenovo V15-AMN (15.6") Athlon 7120U/8GB/256GBSSD/FHD FreeDos | 82YU0044GE | 0196803658743

396,95€
396,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Nešiojamas kompiuteris Lenovo V15-AMN 15.6" Athlon 7120U, 8GB, 256GB SSD, FHD, FreeDos 82YU0044GE

406,21€
411,20€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Cietā diska ietilpība: | 256 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Svars: | 1,65 kg |
|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|
| Procesora modelis: | AMD Athlon |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | 7120U |
| Operētājsistēma: | Bez operētājsistēmas |
|---|
| Displeja izmērs: | 39,60 cm (15,60) |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Lenovo V15 G4 AMN (82YU0044GE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























