Ilustrācija var atšķirties
Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 (83FF001VGE)
Ražotājs: Lenovo
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Procesora modelis: Intel Core Ultra 7
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: 33,78 cm (13,30)
- Cietā diska ietilpība: 1 TB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Operētājsistēma: Microsoft Windows 11 Home
- Svars: 1,34 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 (83FF001VGE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lenovo
Populāri produkti

Lenovo ThinkPad P16 G3 (21RQ000GGE)
no 3 961,20€

Lenovo V17 G4 IRU (83A2001NGE)
no 637,33€

Lenovo ThinkPad E16 G3 (21SR0041GE)
no 1 410,47€

HP ZBook Fury G1i 16 (98L81ET)
no 6 689,38€

Samsung Galaxy Book5 Pro 360 (NP960QHA-KG2DE)
no 1 311,19€

Dell Pro 14 Plus PB14250 (42MTJ)
no 1 220,35€

HP 250 G10 (8X9V2ES)
no 489,00€

Medion SPRCHRGD 14 S2 (MD62721)
no 1 115,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lenovo Yoga Book 9 83FF001VGE - 2x 13.3" 2.8K, Intel Ultra 7 155U, 16GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 Home DE Keyboard

2 789,00€
2 789,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 14,50 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 80 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Izmēri: | P299,10 mm x A15,95 mm x D203,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,34 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7.467 MHz |
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Core Ultra 7 |
| Procesora modeļa numurs: | 155U |
| Kodolu skaits: | 12 |
| Procesora takts: | 1,70 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 4,80 GHz |
| Operētājsistēma: | Microsoft Windows 11 Home |
|---|
| LED fona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | 33,78 cm (13,30) |
| Izšķirtspēja: | 2.880 Pikseļi x 1.800 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Spīdīgs |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 4x |
|---|---|
| Savienojumi: | Thunderbolt 4 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 (83FF001VGE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















