Ilustrācija var atšķirties
Microsoft Surface Laptop 7 256GB (EP2-22298)
Ražotājs: Microsoft
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Procesora modelis: Intel Core Ultra 7
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Displeja izmērs: 35,05 cm (13,80)
- Cietā diska ietilpība: 256 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Intel Arc
- Operētājsistēma: Microsoft Windows 11 Pro
Cenas vēsture
1M 3M6M
Microsoft Surface Laptop 7 256GB (EP2-22298)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Microsoft
Populāri produkti

Microsoft Surface Laptop 7 512GB (EP2-22791)
no 2 425,84€

Lenovo ThinkPad P16 G3 (21RQ000GGE)
no 3 926,50€

HP ZBook Fury G1i 16 (98L81ET)
no 6 689,38€

Samsung Galaxy Book5 Pro 360 (NP960QHA-KG2DE)
no 1 310,00€

Dell Pro 14 Plus PB14250 (42MTJ)
no 1 265,95€

HP 250 G10 (8X9V2ES)
no 657,79€

Medion SPRCHRGD 14 S2 (MD62721)
no 1 115,00€

ASUS VivoBook 15 OLED X1505VA-MA884W
no 923,70€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Microsoft Surface 13in Surface FB Ultra7/32 GB/256 GB Win11Pro Black | EP2-22298 | 0196388465583

2 351,35€
2 351,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Microsoft Surface Laptop7 13" CU7/32GB/256GB DE Black W11P ( EP2 22298 ) Portatīvais dators EP2-22298

2 430,00€
2 430,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Nešiojamas kompiuteris Microsoft Surface Laptop 13in Ultra7/32GB/256GB, Win11Pro, Juodas EP2-22298

2 514,26€
2 519,25€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 54 Wh |
|---|
| Cietā diska ietilpība: | 256 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Intel Arc |
|---|
| Izmēri: | P301 mm x A17,50 mm x D220 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,35 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Core Ultra 7 |
| Procesora modeļa numurs: | 268V |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts: | 2,20 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 5 GHz |
| Operētājsistēma: | Microsoft Windows 11 Pro |
|---|
| LED fona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | 35,05 cm (13,80) |
| Izšķirtspēja: | 2.304 Pikseļi x 1.536 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Spīdīgs |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 2x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2, USB-A |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Microsoft Surface Laptop 7 256GB (EP2-22298)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Microsoft
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Mid 2010 MacBook ProMideaMidea KondicionieriMidea KondicionierisMidea LedusskapjiMidi KlaviersMiele Putekļu SūcējsMikroskopu VeidiMinecraft Video GamesAdapteris Microsoft SurfaceMicrosoft Tablet SurfaceMicrosoft Ms SurfaceMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GBSDXC 256 GBSurface Pro 9























