Ilustrācija var atšķirties
Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F (ZA8W0032SE)
Ražotājs: Lenovo
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11)
- Grafiskā karte: ARM Mali-G76 MC4
- Operētājsistēma: Google Android 11
- Svars: 650 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F (ZA8W0032SE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lenovo
Populāri produkti

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lenovo Yoga Tab 11 ZA8W 256GB Wi-Fi Storm Gray ZA8W0032SE

648,40€
648,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 15 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 7.500 mAh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Piederumi: | Tīkla adapteris |
| Grafiskā karte: | ARM Mali-G76 MC4 |
|---|
| Izmēri: | P256,80 mm x A169 mm x D8,30 mm |
|---|---|
| Svars: | 650 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 8 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 8 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| 4G/LTE: | Nē |
| NFC: | Nē |
| A-GPS: | Nē |
| GPS: | Nē |
| Atmiņas tips: | DDR4X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Procesora modeļa numurs: | MediaTek Helio G90T 2 x 2.05GHz (ARM Cortex A76) + 6 x 2.00GHz (ARM Cortex A55) |
|---|
| Operētājsistēma: | Google Android 11 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11) |
|---|---|
| OLED displejs: | Nē |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.000 Pikseļi x 1.200 pikseļi |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | nē |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| Savienojumi: | USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F (ZA8W0032SE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Lenovo
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Lentas Ar ApdrukuLentas SlīpmašīnaLentas Slīpmašīna MetālamLentes SlīpmašīnaLentzāģis KokamLeofoto PG 1Leti datoriLexar 1667x 128GBLexar SDXC 128GBLG 27 144HzLenovo Tab P11 MaciņšYoga datorsPlanšete Lenovoplanšetdators lenovoAustiņas LenovoLenovo KlaviatūraSam Galaxy TabTab A9Galaxy Tab ProLenovo GM2

























