Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab A9+ X210 WiFi 64GB (SM-X210NZAAEUB)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Atmiņas lielums: 4 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11)
- Grafika: Qualcomm Adreno 619
- Operētājsistēma: Google Android 13
- Svars: 480 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab A9+ X210 WiFi 64GB (SM-X210NZAAEUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab A9+ 64GB WiFi graphite ( SM X210NZAAEUB 8806095360836 ) Planšetdators SM-X210NZAAEUB

190,00€
190,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 64 GB Grafitowy (SM-X210NZAAEUB) SM-X210NZAAEUB

293,51€
293,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 7.040 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Grafika: | Qualcomm Adreno 619 |
|---|
| Izmēri: | P257,10 mm x A168,70 mm x D6,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 480 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 8 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 5 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| 5G: | Nē |
| 4G/LTE: | Nē |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 4 GB |
|---|
| Procesora modeļa numurs: | Qualcomm Snapdragon 695 5G 2 x 2.20GHz (ARM Cortex A78) + 6 x 1.70GHz (ARM Cortex A55) |
|---|
| Operētājsistēma: | Google Android 13 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11) |
|---|---|
| OLED displejs: | Nē |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.200 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 90 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | nē |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab A9+ X210 WiFi 64GB (SM-X210NZAAEUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung LED 75Samsung Micro LEDSamsung Odyssey 240HzSamsung Tab A9Tab A9Samsung Galaxy A23 64GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSamsung Sdxc 64GBGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9MacBook 64GBSDSDUNR 64 GB



























