Ilustrācija var atšķirties
Liebherr CBNes 6256 PremiumPlus BioFresh NoFrost
Ražotājs: Liebherr
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 341,28 kWh/gadā
- Saldētavas tilpums: 160 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Kreisais, Pa labi
Cenas vēsture
1M 3M
Liebherr CBNes 6256 PremiumPlus BioFresh NoFrost
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Liebherr
Populāri produkti

Liebherr CUele 2331-26
no 620,00€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje RF4142PW4
no 205,87€

Bosch Serie 2 KGN33NWEB
no 420,72€

Hisense RF540N4BI2
no 985,00€

Bomann KG 320.2
no 250,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 209,86€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LIEBHERR CBNes6256 ledusskapis CBNES6256

5 529,50€
5 529,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Kreisais, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
|---|---|
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 341,28 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 12 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Skārienvadība: | Jā |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Papildu ledusskapis: | Ledus veidotājs, Ūdens filtrs |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Pastāvīgais ūdens pieslēgums: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 42 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | D (Skala A-D) |
| Svaiguma zona: | Jā |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 160 l |
| Lietderīgais tilpums: | Noderēšanas zonas tilpums 68 l, Svaiguma zona 70,60 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P91 cm x A203,90 cm x D61,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 166 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M
Liebherr CBNes 6256 PremiumPlus BioFresh NoFrost
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















