Ilustrācija var atšķirties
Lindby Flavi griestu lampa 23 cm
Ražotājs: Lindby
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Griestu lampa
- Lampu tehnoloģija: Spuldze
- Spuldze: maināms, nav iekļauts
- Lampas jauda: 15 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Lampas cokols: E27
- Regulējama spilgtuma funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lindby Flavi griestu lampa 23 cm
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lindby
Populāri produkti

Lindby Sebatin griestu lampa 50 cm
no 59,90€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lindby griestu lampa Flavi, Ø 23 cm, hroms, stikls, IP44, E27 9620633

39,90€
44,80€
Piegāde: 4,90€
ar piegādi: 4,90€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK I |
| Diametrs: | 23 cm |
|---|---|
| Izmēri: | A9 cm |
| Materiāls: | Metāls, Stikls |
|---|
| Lampas veids: | Griestu lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | Spuldze |
| Spuldze: | maināms, nav iekļauts |
| Lampas jauda: | 15 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Lampas cokols: | E27 |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lindby Flavi griestu lampa 23 cm
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Lindby
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Linoleja Grīdas SegumiLinux RyzenLipikar Syndet Ap+Liqui Moly 0W-30Liqui Moly PiedevasLithium Battery Cr2016Litija Jonu AkumulatoriLloyd ApaviLogi Tastatūra BluetoothLogitech adapterisGriestu Lampa VentilatorsGriestu SlīpmašīnaGriestu PaneļiGriestu VentilatorsGriestu KarnīzesGriestu LīstesGriestu KondicionieriMēness LampaKvarca LampaSauna Lampa





















