Ilustrācija var atšķirties
Michael Kors MK5925
Ražotājs: Michael Kors
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu analogais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Acetāts, Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
- Pulksteņa mehānisms: Kvarca darbnīca
Cenas vēsture
1M 3M
Michael Kors MK5925
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Michael Kors
Populāri produkti

Michael Kors Pyper MK4339
no 192,94€

Emporio Armani AR1925
no 136,13€

Tommy Hilfiger 1781943
no 95,90€

Tissot PRX 35 mm (T137.210.11.041.00)
no 405,00€

Tommy Hilfiger 1781944
no 94,00€

Fossil Carlie Mini (ES4502)
no 107,49€

Boccia 3189-02
no 147,89€

Citizen Super Titanium EW2210-53E
no 322,89€

Emporio Armani AR1926
no 110,98€

Fossil Raquel ES5221
no 163,39€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sieviešu pulkstenis Michael Kors MK5925

107,07€
107,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pulkstenis MICHAEL KORS sieviešu MK5925 (38MM) | MK5925 | 796483082472

132,60€
132,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|
| Diametrs: | 39 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A10 mm x P18 mm |
| Materiāls Aproce: | Acetāts, Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Michael Kors MK5925
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















