Michael Kors MK5555
Ražotājs: Michael Kors
- Sieviešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
- 12-/24-stundu formāts: 24 stundas
Cenas vēsture
1M 3M
Michael Kors MK5555
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Michael Kors
Populāri produkti

Michael Kors MK5896
no 128,87€

Tommy Hilfiger 1782384
no 103,18€

Tommy Hilfiger Ari (1782142)
no 215,00€

Tommy Hilfiger Serena
no 142,77€

avots: 220.lv
Fossil Neutra (ES5217)
no 163,59€

avots: 220.lv
Fossil Neutra (ES5218)
no 163,59€

Tommy Hilfiger Harper (1782224)
no 133,85€

Swiss Military SM30207.04
no 509,19€

Tommy Hilfiger 1781976
no 117,80€

Casio G-Shock GMA-S2100-1AER
no 99,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pulkstenis MICHAEL KORS sieviešu MK5555 (38MM) | MK5555 | 691464799410

121,60€
121,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 12-/24-stundu formāts: | 24 stundas |
|---|---|
| Kalendārs: | Jā |
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija |
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 100 m |
| Ciparnīca: | Jā |
|---|
| Diametrs: | 38 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A12 mm |
| Svars: | 138 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Michael Kors MK5555
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















