Ilustrācija var atšķirties
Michael Kors Ritz MK6357
Ražotājs: Michael Kors
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Michael Kors Ritz MK6357
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Michael Kors
Populāri produkti

Michael Kors MK5896
no 125,22€

Tommy Hilfiger 1782384
no 103,18€

Tommy Hilfiger Blake Casual (1782303)
no 145,90€

Tommy Hilfiger Ari (1782142)
no 93,07€

Festina Boyfriend (F20402/1)
no 197,59€

Tommy Hilfiger Sport (1782576)
no 145,90€

Tommy Hilfiger Harper (1782224)
no 130,95€

Swiss Military SM30207.04
no 509,19€

Tommy Hilfiger 1781976
no 117,80€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Michael Kors Ritz MK6357

245,99€
245,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Michael Kors, Ritz MK6357

273,89€
273,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu |
|---|---|
| Kalendārs: | Jā |
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija |
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 37 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A11 mm |
| Svars: | 70 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Michael Kors Ritz MK6357
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















