Ilustrācija var atšķirties
Midas DP48
Ražotājs: Midas
Ilustrācija var atšķirties
- Monitor mikseris
- Kanālu skaits: 48
- Stereokanālu skaits: 12
- Pogas skaits: 6
- Displejs pieejams: Jā
- Stereo Ambience mikrofons
- Atmiņas kartes slots: SecureDigital karte
- Savienojumi: 6,3 mm ligzdas savienojums, AES/EBU, Austiņas, AUX ieeja
Cenas vēsture
1M 3M6M
Midas DP48
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Midas
Populāri produkti

Midas M32C
no 986,37€

Pioneer DJ DDJ-FLX4
no 319,00€

AlphaTheta DDJ-FLX2
no 159,00€

Hercules DJControl Inpulse T7
no 738,05€

AlphaTheta DDJ-GRV6
no 849,00€

AlphaTheta Omnis-Duo
no 1 734,04€

Pioneer DJ XDJ-RR
no 1 249,00€

Hercules DJ Control Mix Ultra
no 173,10€

Pioneer DJ XDJ-700
no 779,00€

Numark Mixstream Pro+
no 719,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
No name Midas DP48 Mikser do odsłuchu 48 kanałów 000-BMX01-00010

411,33€
416,32€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Stereo Ambience mikrofons |
| Pogas skaits: | 6 |
|---|
| Izmēri: | P242 mm x A69 mm x D164 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,30 kg |
| Kanālu skaits: | 48 |
|---|---|
| Stereokanālu skaits: | 12 |
| Atmiņas kartes slots: | SecureDigital karte |
|---|---|
| Savienojumi: | 6,3 mm ligzdas savienojums, AES/EBU, Austiņas, AUX ieeja |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Midas DP48
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










