Miele Boost CX1 Active
Ražotājs: Miele
- Putekļusūcējs
- Jauda: 890 W
- Savākšanas tilpums: 1 l
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 10 m
- Bez maisiņa: Jā
- Skaņas spiediens: 78 dB
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Elektroniski
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Boost CX1 Active
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Hyundai VC009
no 50,21€

Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2
no 241,83€

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
no 372,99€

Rowenta Green Force Cyclonic Max RO7B12
no 160,00€

Dyson Big Ball Absolute 2
no 311,90€

Fakir Apollo BL 150
no 109,79€

Dyson Cinetic Big Ball Multi Floor 2
no 264,49€

Philips 9000 series XB9154
no 344,81€

Thomas Perfect Air Animal Pure
no 263,36€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dulkių siurblys Miele Boost CX1 Active 12133590 (12133680), juodas | 12133590 | 4002516598985

264,05€
264,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Putekļsūcējs Boost CX1 Active 12133590 (12133680), melns

270,56€
270,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz Miele Odkurzacz Boost CX1 Active ObsidianBlack 4002516742814

321,22€
321,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P40 cm x A28 cm |
|---|---|
| Svars: | 7,80 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Jauda: | 890 W |
| Savākšanas tilpums: | 1 l |
| Skaņas spiediens: | 78 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Boost CX1 Active
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























