Miele Boost CX1 Cat & Dog PowerLine
Ražotājs: Miele
- Putekļusūcējs
- Jauda: 890 W
- Savākšanas tilpums: 1 l
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 10 m
- Putekļu filtra veids: HEPA AirClean filtrs
- Bez maisiņa: Jā
- Skaņas spiediens: 78 dB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Boost CX1 Cat & Dog PowerLine
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Hyundai VC009
no 50,21€

Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2
no 241,83€

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
no 372,99€

Rowenta Green Force Cyclonic Max RO7B12
no 160,00€

Dyson Big Ball Absolute 2
no 311,90€

Fakir Apollo BL 150
no 109,79€

Dyson Cinetic Big Ball Multi Floor 2
no 264,49€

Philips 9000 series XB9154
no 344,81€

Thomas Perfect Air Animal Pure
no 263,36€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele Dulkių siurblys Boost CX1 Cat ampDog PowerLine, 11666940 | 11666940 | 4002516384748

320,55€
320,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Dulkių siurblys Boost CX1 Cat ampDog PowerLine, 11666940

328,44€
328,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Boost CX1 Cat & Dog / 7171316

375,00€
375,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Boost CX1 Cat & Dog putekļu sūcējs

389,99€
389,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs ar konteineru Miele Boost CX1 Cat & Dog PowerLine, 890W, 11602420

399,00€
399,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs Miele Boost CX1 Cat & Dog

429,99€
429,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P40 cm x A28 cm x D28 cm |
|---|---|
| Svars: | 7,75 kg |
| Putekļu filtra veids: | HEPA AirClean filtrs |
|---|---|
| Bez maisiņa: | Jā |
| Jauda: | 890 W |
| Savākšanas tilpums: | 1 l |
| Skaņas spiediens: | 78 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Boost CX1 Cat & Dog PowerLine
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















