Miele Boost CX1 PowerLine
Ražotājs: Miele
- Putekļusūcējs
- Jauda: 890 W
- Savākšanas tilpums: 1 l
- Papildu sprauslas: Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Universālā sprausla
- Darbības rādiuss: 10 m
- Putekļu filtra veids: Higiēnas AirClean filtrs
- Bez maisiņa: Jā
- Skaņas spiediens: 78 dB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Boost CX1 PowerLine
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Hyundai VC009
no 50,21€

Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2
no 241,83€

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
no 372,99€

Rowenta Green Force Cyclonic Max RO7B12
no 160,00€

Dyson Big Ball Absolute 2
no 311,90€

Fakir Apollo BL 150
no 109,79€

Dyson Cinetic Big Ball Multi Floor 2
no 264,49€

Philips 9000 series XB9154
no 344,81€

Thomas Perfect Air Animal Pure
no 263,36€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele Boost CX1 BluePulse black ( 4002516900511 12839390 ) Putekļu sūcējs

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Boost CX1 LOWS putekļu sūcējs CX1

269,99€
269,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Boost CX1 LOWS putekļu sūcējs

279,99€
279,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dulkių siurblys CX1 graphite grey 11602500 | MIELE0023 | 4002516365976

288,60€
288,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Dulkių siurblys CX1 graphite grey 11602500 MIELE0023

295,72€
295,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Boost CX1 OBSW / 7171318

305,00€
305,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz Miele Odkurzacz Boost CX1 PowerLine GraphitGrey 4002516384779

313,81€
313,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs ar konteineru Miele Boost CX1 Graphite Grey PowerLine, 890W, 11602500

329,00€
329,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs ar konteineru Miele Boost CX1 Obsidian Black PowerLine, 890W, 11602470

329,00€
329,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs Miele Boost CX1 PowerLine

329,99€
329,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Miele Boost CX1 GRGR putekļu sūcējs

319,00€
319,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Boost CX1 OBSW putekļu sūcējs

319,99€
319,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs ar konteineru Miele Boost CX1 Lotus White PowerLine, 890W, 11602450

329,00€
329,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Svars: | 7,75 kg |
|---|
| Putekļu filtra veids: | Higiēnas AirClean filtrs |
|---|---|
| Bez maisiņa: | Jā |
| Jauda: | 890 W |
| Savākšanas tilpums: | 1 l |
| Skaņas spiediens: | 78 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Universālā sprausla |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Boost CX1 PowerLine
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























