Miele Duoflex HX1 Kaķis & Suns
Ražotājs: Miele
- Savākšanas tilpums: 0,3 l
- Strāvas padeve: Akumulators
- Papildu sprauslas: Dzīvnieku spalvu birste, Elektrobirste, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Akumulatora darbības laiks: 55 min
- Uzlādes laiks: 210 min
- Bez maisiņa: Jā
- Jauda: 160 W
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Elektroniski
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Duoflex HX1 Kaķis & Suns
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Shark IP3251EUT
no 399,21€

Dreame V30
no 378,80€

Dyson V8 Absolute (476547-01)
no 335,20€

Dyson Gen5detect Absolute
no 630,24€

Dyson V8 Advanced
no 310,65€

Levoit LVAC 200
no 137,40€

Dyson Cyclone V10 Absolute (448883-01)
no 385,10€

Bosch Unlimited 7 BBS711W
no 230,00€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 236,45€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele Duoflex HX1 Cat&Dog black | 12377820 | 4002516714798 | AGDM-ODK-MIE-141

298,25€
298,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Duoflex HX1 Cat&Dog czarny | 12377820 | 4002516714798 | AGDM-ODK-MIE-141

329,13€
329,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz MIELE Duoflex HX1 Cat & Dog DUOFLEX HX1CAT&DOG

340,00€
340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P26 cm x A125 cm x D26 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,1 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Jauda: | 160 W |
| Savākšanas tilpums: | 0,3 l |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Dzīvnieku spalvu birste, Elektrobirste, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Akumulatora darbības laiks: | 55 min |
| Akumulatora kapacitāte: | 2 500 mAh |
| Uzlādes laiks: | 210 min |
| Darbības troksnis: | 79 dB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Duoflex HX1 Kaķis & Suns
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























