Miele M 6012 SC
Ražotājs: Miele
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 26 l
- Veiktspējas līmeņi: 7
- Jauda: 900 W
- Grila jauda: 800 W
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Programmu skaits: 17
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele M 6012 SC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

AEG TMS5G25IEM
no 355,87€

Medion MD 15501
no 145,00€

Hisense H23MOBS5HG4
no 108,20€

LG MH6535NBS
no 197,63€

Siemens iQ700 CE732GXB1
no 1 340,00€

Samsung MC28H5015
no 135,00€

Caso MG20 Ecostyle
no 135,24€

Cecotec Proclean 3110 Retro
no 70,19€

Panasonic NN-CS88LBEPG
no 545,00€

Caso MCG 25 Šefpavārs
no 165,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Mikrobangų krosnelė Miele M 6012 SC, 09485210 | M 6012 SC | 4002515237199

628,20€
628,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Mikrobangų krosnelė Miele M 6012 SC, 09485210

641,20€
641,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele M 6012 SC Atsevišķi novietojama mikroviļņu krāsns 9485210

679,00€
679,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele M 6012 SC mikroviļņu krāsns

699,00€
699,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mikroviļņu krāsns Miele M 6012 SC, 900W, 26l, 9485210, Ner. tērauda

749,00€
749,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 26 l |
| Kreisais |
| Programmu skaits: | 17 |
|---|---|
| Taimeris: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Atmiņas funkcija: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 32,50 cm |
|---|---|
| Izmēri: | P52 cm x A30,50 cm x D42,20 cm |
| Brīvi stāvošs |
| Veiktspējas līmeņi: | 7 |
|---|---|
| Jauda: | 900 W |
| Grila jauda: | 800 W |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele M 6012 SC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















