Miele Triflex HX2 Cat&Dog
Ražotājs: Miele
- Rokas putekļsūcējs
- Savākšanas tilpums: 0,50 l
- Strāvas padeve: Akumulators
- Papildu sprauslas: Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Akumulatora darbības laiks: 60 min
- Uzlādes laiks: 4 h
- Bez maisiņa: Nē
- Jauda: 272 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Triflex HX2 Cat&Dog
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Shark IP3251EUT
no 399,21€

Dreame V30
no 378,80€

Dyson V8 Absolute (476547-01)
no 335,20€

Dyson Gen5detect Absolute
no 630,24€

Dyson V8 Advanced
no 310,65€

Levoit LVAC 200
no 137,40€

Dyson Cyclone V10 Absolute (448883-01)
no 385,10€

Bosch Unlimited 7 BBS711W
no 230,00€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 236,45€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele Triflex HX2 Cat & Dog Obsidian Black (paraugs) putekļu sūcējs

579,99€
579,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dulkių siurblys - šluota Miele Triflex HX2 Cat ampDog - SOML0 11806000 | 4002516445593 | 4002516445593

603,65€
603,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Triflex HX2 Cat ampDog putekļu sūcējs - SOML0 11806000 4002516445593

617,64€
617,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Triflex HX2 Cat & Dog Obsidian Black putekļu sūcējs 4002516445593

713,99€
713,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu putekļu sūcējs Miele Triflex HX2 Cat&Dog, Obsidian Black, 11806000

759,00€
759,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P129,70 cm x A26 cm x D28 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,60 kg |
| Jā |
| 77 dB |
| Bez maisiņa: | Nē |
|---|---|
| Jauda: | 272 W |
| Savākšanas tilpums: | 0,50 l |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 25 V |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Manuāls |
| Filtrēšanas sistēma: | HEPA Lifetime filtrs |
| Papildu sprauslas: | Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Akumulatora darbības laiks: | 60 min |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Uzlādes laiks: | 4 h |
| Rokas birste Electro Compact | |
| Elektro grīdas uzgalis | |
| Sūkšanas suka ar plastmasas sariem |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Triflex HX2 Cat&Dog
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























