Miele Triflex HX2 Pro
Ražotājs: Miele
- Rokas putekļsūcējs
- Savākšanas tilpums: 0,50 l
- Strāvas padeve: Akumulators
- Papildu sprauslas: Elektrobirste, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Akumulatora darbības laiks: 120 min
- Uzlādes laiks: 4 h
- Bez maisiņa: Jā
- Jauda: 272 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Triflex HX2 Pro
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Shark IP3251EUT
no 399,21€

Dreame V30
no 378,80€

Dyson V8 Absolute (476547-01)
no 335,20€

Dyson Gen5detect Absolute
no 630,24€

Dyson V8 Advanced
no 310,65€

Levoit LVAC 200
no 137,40€

Dyson Cyclone V10 Absolute (448883-01)
no 385,10€

Bosch Unlimited 7 BBS711W
no 230,00€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 236,45€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Odkurzacz pionowy Miele Triflex HX2 Pro 11789750

773,96€
773,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Triflex HX2 Pro Infinity SOML0 Grey putekļu sūcējs 11806010

897,30€
897,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu putekļu sūcējs Miele Triflex HX2 Pro, Infinity Grey Pearl Finish, 11806010

999,00€
999,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P129,70 cm x A26 cm x D28 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,60 kg |
| Jā |
| 77 dB |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Jauda: | 272 W |
| Savākšanas tilpums: | 0,50 l |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 25 V |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Manuāls, Rokturis |
| Filtrēšanas sistēma: | HEPA mūža filtrs |
| Slaucīšanas funkcija: | Nē |
| Papildu sprauslas: | Elektrobirste, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Akumulatora darbības laiks: | 120 min |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Uzlādes laiks: | 4 h |
| Rezerves akumulators + atsevišķa akumulatora uzlādes statīva šūplaite | |
| Sūcējbirste ar plastmasas sariem |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Triflex HX2 Pro
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























