Milwaukee M12 FIWF12-0
Ražotājs: Milwaukee
- Akumulatora skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 1.200 apgr./min - 2.700 apgr./min
- Griezes moments: 115 Nm
- Griezes moments cietā: 339 Nm
- Nominālais spriegums: 12 V
- Sitienu skaits min.: 1.100 1/min
- Maks. triecienu skaits: 3.200 1/min
- Labās/kreisās puses gaita: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M12 FIWF12-0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,75€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Subkompakts 1/2 triecienatslēgs, 339 Nm, 12 V, M12 FIWF12-0 Milwaukee 4933464615
Subkompakts 1/2" triecienatslēgs, 339 Nm, 12 V, M12 FIWF12-0 Milwaukee 4933464615

162,00€
162,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee FUEL M12FIWF12-0 Uzgriežņu atslēga 4933464615

285,90€
285,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Apgriezienu skaits: | 1.200 apgr./min - 2.700 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 115 Nm |
| Griezes moments cietā: | 339 Nm |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Sitienu skaits min.: | 1.100 1/min |
| Maks. triecienu skaits: | 3.200 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M12 FIWF12-0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















