Milwaukee M18 BPD-402C
Ražotājs: Milwaukee
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 1.800 apgr./min
- Griezes moments cietā: 60 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 28.800 1/min
- Skrūves diametrs: Ø 7 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 38 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
- Urbja diametrs akmenim: Ø 16 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 BPD-402C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 172,09€

Makita DHP482RFX9
no 289,72€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 107,99€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 55,64€

Makita DHP453Z
no 64,00€

Makita DFR550Z
no 223,21€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee triecienurbjmašīna M18 BPD-402C 60Nm (2x4.0Ah akum.), 4933443520

403,22€
403,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns |
| Svars: | 2,10 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 7 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 38 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Urbja diametrs akmenim: | Ø 16 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 1.800 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments cietā: | 60 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 28.800 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 BPD-402C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











