Ilustrācija var atšķirties
Motorola Edge 60 Pro
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 8350
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Edge 60 Pro
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 650,00€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 738,47€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
95 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola Edge 60 Pro 512GB Shadow | PB7X0006SE | 840023288869

395,15€
395,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LENOVO MOTOROLA Edge 60 Pro 12/512 6.67i Blue|PB7X0007SE

395,74€
395,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LENOVO MOTOROLA Edge 60 Pro 12/512 6.67i Grape|PB7X0008SE

395,74€
395,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 pro 16,9 cm (6.67") Divas SIM kartes Android 15 5G USB Veids-C 12 GB 512 GB 6000 mAh Pelēks PB7X0009PL

410,67€
410,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lenovo MOTOROLA Edge 60 Pro XT2507-12GB 512GB 6.67inch TP-65W 15W 6000mAh Android Sparkling Grape PB7X0008SE

411,46€
416,45€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola edge 60 pro 16.9 cm (6.67) Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 6000 mAh Shadow Green PB7X0006SE

411,46€
416,45€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola Edge 60 Pro 512GB Grey 6.7" EU 5G (12GB) Android | TELMOTOEDGE60PRO512GREEN2 | 0840023288869

412,00€
412,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 Pro 12/512GB Walnut | PB7X0072PL | 840493600635 | TKOMOTSZA0508

415,25€
415,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 Pro 5G 12/512GB Blue (PB7X0007SE) | PB7X0007SE | 0840023288876 | A406-18X

416,15€
416,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 Pro 6.7" Dual SIM Android 15 USB Type-C 12 GB 512 GB 6000 mAh Brown | PB7X0072PL | 840493600635 | TKOMOTSZA0508

416,45€
416,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 pro 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 6000 mAh Shadow Green ART#1477549

418,64€
418,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOTOROLA EDGE 60 PRO (5G) 6.7'' 12/512GB 6000MAH IP68 ESIM SHADOW ( PB7X0006SE PB7X0009PL ) Mobilais Telefons

420,00€
420,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 Pro 12/ 512GB Shadow Green mobilais telefons PB7X0006SE

433,99€
433,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 pro 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 6000 mAh Grey ( PB7X0009PL 840023288890 ) Mobilais Telefons

435,00€
435,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 pro 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 6000 mAh Blue | PB7X0010PL | 840023288906 | GS-T-MOT-0589

440,65€
440,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 Pro 12+512GB 6.7" 5G Shadow ITA | SMASMMOT0274 | 840023288869

441,00€
447,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Motorola Edge 60 Pro 6.7" Dual SIM Android 15 USB Type-C 12 GB 512 GB 6000 mAh Brown PB7X0072PL

444,90€
444,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 Pro 5G 12/512GB Pantone Walnut TKOMOTSZA0527

445,39€
445,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 Pro 5G 12/512GB Spīguļojoši Zils TKOMOTSZA0526

445,39€
445,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 Pro 12/ 512GB Walnut mobilais telefons PB7X0072PL

449,99€
449,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 Pro 6.7" Dual SIM Android 15 USB Type-C 12 GB 512 GB 6000 mAh Brown | PB7X0072PL | 840493600635 | TKOMOTSZA0508

450,00€
456,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
MOTOROLA EDGE 60 PRO (5G) 6.7'' 12/512GB, 6000MAH, IP68, ESIM, SHADOW PB7X0006SE

450,40€
450,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 Pro 6.7" Dual SIM Android 15 USB Type-C 12 GB 512 GB 6000 mAh Brown | PB7X0072PL | 840493600635 | TKOMOTSZA0508

457,24€
457,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 pro 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 6000 mAh Shadow Green | TKOMOTSZA0523 | 840023288869 | TKOMOTSZA0523

462,90€
462,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 pro 5g 12/512gb shadow green TKOMOTSZA0523

463,26€
463,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 Pro 6.7" Dual SIM Android 15 USB Type-C 12 GB 512 GB 6000 mAh Brown AFAEDF809259640BE94A2582072DF51BD16D25E7

466,21€
466,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 pro 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 6000 mAh Shadow Green EF5E68031CC75286B81524DBD447BE0C98AAC0C9

471,94€
471,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Smartfon edge 60 pro 12/512 sparkling grape PB7X0011PL

478,85€
478,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 Pro 5G Viedtālrunis 12GB / 512GB Shadow Green (PB7X0006SE)

486,95€
486,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Motorola Edge 60 Pro 12/512GB Pantone Shadow

504,00€
504,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR5X |
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| EPREL: | 2266111 |
|---|---|
| MPN: | edge 60 pro (XT2507-1) |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| A (Skala A-E) | |
| 1.000 | |
| B (Skala A-E) | |
| 67st 47min | |
| Aizsardzības klase: | IP 68, IP 69, MIL-STD 810H |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC |
| Akumulatora kapacitāte: | 6.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 90 W |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 15 W |
| Izmēri: | P73,06 mm x A160,69 mm x D8,24 mm |
|---|---|
| Svars: | 186 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 50 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa + makro |
| Galvenā kamera 4: | 10 MP |
| Galvenā kamera 4 objektīvs: | Telekamera |
| Tuvinājums: | 50x digitālā, 3x optiskā |
| Priekšējā kamera 1: | 50 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 8350 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,35 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67) |
|---|---|
| Displeja tips: | POLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.220 Pikseļi x 2.712 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 446 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Edge 60 Pro
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































