Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto G56 5G 256GB
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,06 cm (6,72")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 7060
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G56 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,12€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 175,29€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 078,16€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 655,94€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 383,18€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 534,90€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€
74 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola MOTOROLA G56 BLACK OYSTER 8/256GB PB7Y0043SE

161,17€
161,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g56 5G 17.1 cm (6.72") Hybrid Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Black ART#1396223

164,68€
164,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G56 5G 8/256GB Black (PB7Y0043SE) | PB7Y0043SE | 840023292316

168,55€
168,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola MOTO G56 5G DS 8+256 TIM DILL () | 8033779080586 | 8033779080586

169,45€
169,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola MOTO G56 5G DS 8+256 TIM BLACK OYSTER () | 8033779080579 | 8033779080579

169,45€
169,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto g56 5G 8 GB 256 GB Black Oyster PB7Y0030PL

170,57€
175,56€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola XT2529-2 Moto G56 5G ds 8/256GB dill green PB7Y0027SE

170,57€
175,56€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola Moto G56 8/ 256GB Black Oyster mobilais telefons PB7Y0043SE

179,00€
179,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola G56 5G 8/256GB Gray Mist | PB7Y0026PL | 840023292149

184,90€
184,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto g56 5G 8 GB 256 GB Grey Mist | PB7Y0026PL | 840023292149

185,20€
185,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g56 5G 256GB (Gray Mist. Android 15. 8 GB) ( PB7Y0036SE ) Mobilais Telefons

190,00€
190,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G56 8+256GB 6.72" 5G Pantone Dill DS ITA | SMASMMOT0375 | 8033779080586

199,00€
205,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Motorola Moto G56 8+256GB 6.72" 5G Pantone Dill DS ITA | SMASMMOT0320 | 840023292156

199,00€
205,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Motorola Moto g56 5G 8 GB 256 GB Black Oyster ( PB7Y0030PL ) Mobilais Telefons

200,00€
200,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto g56 5G 8 GB 256 GB Dazzling Blue | PB7Y0032PL | 840023292200

200,25€
200,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto g56 5G 8 GB 256 GB Grey Mist PB7Y0026PL

206,40€
206,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G56 8/ 256GB Gray Mist mobilais telefons PB7Y0026PL

206,99€
206,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Moto G56 5G 8/256GB Czarny (PB7Y0030PL) PB7Y0030PL

207,31€
207,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Moto G56 5G 8/256GB Szary (PB7Y0026PL) PB7Y0026PL

207,94€
207,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g56 5G 17.1 cm (6.72") Hybrid Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Black | ? | 0840023292316 | WLONONWCROXSS

217,65€
217,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto g56 5G 8 GB 256 GB Dazzling Blue PB7Y0032PL

223,20€
223,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Motorola Moto g56 5G 8 Go 256 Go Dill

237,00€
237,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zebra Technologies MOTOROLA G56 BLACK OYSTER 8/256GB|PB7Y0043SE

237,98€
237,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zebra Technologies MOTOROLA G56 DILL 8/256GB|PB7Y0027SE

237,98€
237,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g56 5G 17.1 cm (6.72") Hybrid Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Black

238,15€
240,65€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Motorola Moto g56 5G 8 GB 256 GB Dill PB7Y0033PL

238,31€
240,81€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MOTOROLA G56 BLACK OYSTER 8/256GB | PB7Y0043SE | 840023292316 | PB7Y0043SE

241,18€
241,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Motorola moto g56 5G viedtālrunis 6.72" 8GB 256GB 50MP Android 15 Melns

242,71€
242,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g56 5G 17.1 cm (6.72") Hybrid Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Black

259,22€
259,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g56 5G 17.1 cm (6.72") Hybrid Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Green

259,22€
259,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Maks. atmiņas lielums: | 24 GB |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 2 TB |
| EPREL: | 2 266 109 |
|---|---|
| MPN: | XT2529-2 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 49h 0min |
| Aizsardzības klase: | IP 68, IP 69 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 200 mAh |
| Uzlādes jauda: | 30 W |
| Izmēri: | P76,26 mm x A165,75 mm x D8,35 mm |
|---|---|
| Svars: | 200 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Sony LYTIA-600 sensor, f/1.8 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra plata leņķa kamera, f/2.2 diafragma |
| Priekšējā kamera 1: | 32 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | f/2.2 diafragma |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Google Android 15 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 7060 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,6 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,06 cm (6,72") |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G56 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


































