Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto G57 Power
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 16
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,06 cm (6,72)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 6s Gen 4
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M
Motorola Moto G57 Power
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 210,40€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
28 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB Blue | 0840493608983 | 0840493608983

232,25€
232,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB Blue (0840493608990)

232,95€
232,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB Blue | 0840493608990 | 0840493608990

233,00€
239,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Motorola Moto G57 8/256GB 5G Regatta | TKOMOTSZA0622 | 840493619040 | TKOMOTSZA0622

233,80€
233,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 8/256GB 5G Regatta | TKOMOTSZA0622 | 840493619040 | TKOMOTSZA0622

234,75€
234,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 8/256GB 5G Viedtālrunis Regatta | TKOMOTSZA0622 | 840493619040 | TKOMOTSZA0622

238,45€
238,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB Blue (0840493608983)

238,95€
238,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB Blue | 0840493608983 | 0840493608983

239,00€
245,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Motorola Moto G57 Power Smartphone 12GB / 256GB Blue 0840493608990

245,91€
245,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB Blue 0840493608990 (0840493608990) ( JOINEDIT87861744 ) Mobilais Telefons

250,00€
250,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power Smartphone 12GB / 256GB Blue 0840493608983

252,03€
252,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 8/256GB 5G Regatta | TKOMOTSZA0622 | 840493619040 | TKOMOTSZA0622

254,65€
254,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB Blue 0840493608983 (0840493608983) ( JOINEDIT87861745 ) Mobilais Telefons

255,00€
255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB Blue 0840493608990

260,90€
260,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power 5G 12/256GB Pink | 840493609003 | 840493609003

264,10€
264,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Moto G57 Power 5G 12/256GB Różowy | 840493609003 | 840493609003

264,25€
264,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB Blue 0840493608983

267,40€
267,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB Blue

290,69€
293,19€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB Blue

297,94€
300,44€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB (0840493609003)

241,95€
241,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power Smartphone 12GB / 256GB 0840493609003

255,09€
255,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB 0840493609003 (0840493609003) ( JOINEDIT89465696 ) Mobilais Telefons

260,00€
260,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Motorola moto g57 power 17.1 cm (6.72") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 7000 mAh Blue | PBAH0015RO | 0840493608983

268,30€
268,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Moto G57 Power 5G 12/256GB Niebieski (PBAH0015RO) | PBAH0015RO | 0840493608983

268,45€
268,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB 0840493609003

270,70€
270,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power 5G 12/256GB rose 840493609003

300,00€
300,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Moto G57 Power 5G 12/256GB Niebieski (PBAH0015RO) PBAH0015RO

300,90€
300,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G57 Power Viedtālrunis 12GB / 256GB

301,57€
304,07€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Maks. atmiņas lielums: | 24 GB |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| EPREL: | 2499219 |
|---|---|
| MPN: | g57 power (XT2537-5) |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| A (Skala A-E) | |
| 1.000 | |
| A (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 64, MIL-STD 810H |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 7.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 30 W |
| Izmēri: | P76,50 mm x A166,23 mm x D8,60 mm |
|---|---|
| Svars: | 210,60 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Video izšķirtspēja: | 2.048 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 8 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 2.048 pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Google Android 16 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 6s Gen 4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,40 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,06 cm (6,72) |
|---|---|
| Displeja tips: | Gorilla Glass 7i, LCD |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.400 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 391 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M
Motorola Moto G57 Power
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























