Ilustrācija var atšķirties
Panasonic DVD-S700
Ražotājs: Panasonic
Ilustrācija var atšķirties
- DVD atskaņotājs
- Atskaņošanas mediji pilnībā: DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RW, CD, CD-R, CD-RW
- Tjūneris integrēts: Nē
- Skaņa: Dolby Digital
- Video digitālais pārveidotājs: 108 MHz
- Video analogais pārveidotājs: 12 bit
- Audio digitālais pārveidotājs: 192 kHz
- Audio analogais pārveidotājs: 24 bit
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic DVD-S700
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Panasonic DVD-S500
no 79,72€

Sony DVP-SR760H
no 48,05€

Xoro HSD 8470
no 48,00€

Philips 2000 sērija TAEP200/12
no 42,87€

Lenco DVD-120BK
no 50,00€

Denver DVH-7787MK3
no 27,00€

Sony DVP-SR370
no 49,00€

Denver DVH-1245
no 32,00€

Denver DWM-100
no 78,25€

Denver DVH-7787
no 29,43€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Panasonic DVD-S700 DVD player Black 5025232743926 ( DVDS700EGK DVD-S700 DVD-S700EG-K ) multimēdiju atskaņotājs

60,00€
60,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic DVD-S700EG-K DVD atskaņotājs

70,99€
70,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DVD atskaņotājs Panasonic DVD Chick -S700EG-K DVDS700EGK

72,60€
72,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odtwarzacz DVD Panasonic Panasonic Odtwarzacz DVD Chick -S700EG-K DVDS700EGK

81,14€
81,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PANASONIC DVD-S700, Full HD, NTSC,PAL, 1920 x 1080 HD 1080 , 1080p, 16-9, 12-bit-108MHz DVDS700EGK

81,97€
86,96€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Odtwarzacz DVD Panasonic Panasonic Odtwarzacz DVD Chick -S700EG-K | 5025232743926 | 5025232743926

83,25€
83,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atskaņošanas mediji pilnībā: | DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RW, CD, CD-R, CD-RW |
|---|
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
|---|---|
| Tālvadības pults: | Jā |
| Savienojumi: | HDMI izeja, Komponentu izeja, Scart izeja, USB, USB 2.0 |
|---|
| Izmēri: | P310 mm x A39 mm x D204 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,10 kg |
| Video digitālais pārveidotājs: | 108 MHz |
|---|---|
| Video analogais pārveidotājs: | 12 bit |
| Audio digitālais pārveidotājs: | 192 kHz |
| Audio analogais pārveidotājs: | 24 bit |
| Analogais video standarts: | PAL, NTSC |
|---|---|
| Skaņa: | Dolby Digital |
| Atskaņošanas formāti audio: | MP3 |
| Attēla atskaņošanas formāti: | JPEG |
| Video atskaņošanas formāti: | XviD |
| HD-Ready: | Jā |
| Tjūneris integrēts: | Nē |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic DVD-S700
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























