Ilustrācija var atšķirties
Philips 55PUS7150
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- UHD TV
- Ekrāna diagonāle: 139 cm (55)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 800 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 25 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Philips 55PUS7150
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

Reflexion LDDX24IBT
no 378,64€

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 323,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips 55PUS7150/12 ( 55PUS7150/12 ) LED Televizors

1 340,00€
1 340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 139 cm (55) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| 3D spējīgs: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 800 Hz |
| Ražotāja tehnoloģija: | PMR |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Gaismas intensitāte (Spilgtums): | 400 cd/m² |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | DTS |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 25 W |
| Iekšējā atmiņa: | 16 GB |
|---|
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 92 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
|---|
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Viesnīcas režīms: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Audio ieeja (Cinch), Austiņas, CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, Scart-ieeja, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P123,90 cm x A74 cm x D3,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P123,90 cm x A77,80 cm x D27,90 cm |
| Svars: | 17,30 kg |
| Svars ar statīvu: | 21,50 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Philips 55PUS7150
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips 6000 SeriesPhilips 6100Philips 65PUSPhilips 7000 SeriesPhilips 707 OLEDPhilips 75 AmbilightPhilips Ambilight 120HzPhilips Gaisa Attīrītājs un MitrinātājsPhilips Sh 50Philips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800Philips 903Philips MomentumPhilips 8506



























